TURİZM VE OTEL EKİPMANLARI

Turizm Sektörüne doğrudan ya da dolaylı yatırım yapmak isteyenler, yöneticiler, profesyoneller, pratisyenler, profesörler, öğrenciler, otel malzemeleri tedarikçileri , inşaat sektörü yetkilileri, distribütörler, çalışanlar profesyonel ziyaretçi olarak fuarı ziyaret edeceklerdir. Ayni zamanda turizm ve seyahate ilgi gösteren vatandaşlar etkinliğimizi ziyaret edebileceklerdir. Fuarın ilk iki günü uzman ve profesyonellere yönelik açık olacaktır.

Neden Katılmalısınız..
Yüksek rakamlı turiste sahip olan yeni ve büyük piyasaya erişmek, çok özel piyasada müşteri ilişkilerinizi güçlendirmek Orta Doğunun kalbinde şirketinizi güçlendirmek ve potansiyel müşteri oluşturmak, hali hazırda faaliyet gösteren otel ve restorantların modernizasyonuna uluslararası standartlarda hizmet verecek donanımları sağlamak, özel çalıştaylarda kendinizi tanıtarak profilinizi güçlendirme şansına sahip olmak, fuarın tanıtım imkanlarından faydalanmak.

ÖNEMLİ:

2017 Uluslararası 10. Tahran Turizm ve Otel Ekipmanları Fuarı T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen fuarlar listesine dahil edilmiştir.

  • Organizatör TITEX
    Tek Yetkili Satış Acentası: ATIS FUARCILIK
  • Tarih 06-09 ŞUBAT 2017
  • Fuar Alanı Tahran Uluslararası Fuar Alanı
  • Kategori , ,

İLETİŞİM

Fuar hakkında bilgi almak için form aracılığıyla mesaj gönderebilir, Proje sorumlusu ile irtibata geçebilirsiniz.

TOP