Atis Fuarcılık A.Ş. , 2013 yılında fuarcılık sektöründe uzun yıllardır çalışan, birikimli kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışı fuarcılık yapmak üzerine kurulmuştur.

Şirketimiz Yönetimi ve çalışanları 1981 yılından beri ulusal ve uluslararası fuarcılık ve ticareti geliştirme sektöründe hizmet vermektedir. 41 ülkede binin üzerinde fuar çalışmasına imza atan ekibimiz yeni şirketimizle faaliyetlerine devam etmekte ve kardeş şirketi TAFLAN Turizmle ticaret heyetleri organizasyonları düzenlemektedir.

Fuarcılık sektöründe yurtiçinde çağdaş sanat, turizm, bilgisayar oyun, yazılım ve donanımları gibi fuarların yanısıra özellikle İran, Irak olmak üzere yurtdışı fuar organizasyonlarını da organize etmektedir.

Fuarcılık alanında yılların tecrübe ve birikimine sahip Atis Fuarcılık aktif gelişmelere ve yeniliklere açık,  kaliteli hizmet sunan profesyonel kadroyla faaliyet göstermektedir.

TOBB’un (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Y-333 yurtiçi fuar yetki belgesine sahiptir.

GRUP ŞİRKETLER

Atis Anadolu

Yerli ve yabancı kamu ve özel sektöre yatırım, işbirliği, dış alım ve satım olanaklarına ilişkin verilerle belirli pazarlara yaklaşım koşulları gibi danışmanlık hizmetlerini içerir.

Taflan Turizm

Taflan El Sanatları ve Turizm İşletmeleri, uzman kadrosu ile hedeflediğiniz amaca yönelik fuar seyahat organizasyonları düzenlemektedir.

Atis İletişim

Radyo ve televizyon yayın hizmetleri, radyo, televizyon ve diğer iletişim araçlarında yayın akışının düzenlenmesi hizmetlerinin yürütülmesi hizmetlerini içerir.

TOP