STAND KURULUMU

Başarılı bir fuar geçirmek, firma prestijinizi yansıtmak ve dolayısıyla fuardan azami verimi alabilmek açısından çok önemli bir yer tutan standınızın kurulumu firmamızca şu şekilde yapılmaktadır:


Firmaların istedikleri ölçülerde ve konumda satın aldıkları stand yerleşim planları, Atis Fuarcılık tarafından firmaların tümüne gönderilir. Firma yetkilisi ve Atis Fuarcılık’ın ortak çalışması ile stand tasarımı son haline getirilir. Her fuar için farklı sayılarda verilen standart haklar (sandalye, raf, askılık boru, spot v.s.), eğer varsa ekstra malzeme talepleri (banko, vitrin, broşür standı, oda v.s.), ve bu malzemelerin bulunulması istenen yerler gönderilen bu stand yerleşim planı üzerinde çizilerek geri gönderilir. Ekstra malzemeler stand fiyatına dahil değildir.


Atis Fuarcılık firmalardan gelen çizim ışığında standların kurulumunu ve malzemelerin yerleşimini yapar ve fuardan önce hazır hale getirir.

ETKİNLİK YÖNETİMİ

Atis Uluslararası Fuar Organizasyonları A.Ş. ile kardeş firma olan Taflan Tur, uluslararası fuar seyahat programları, uluslararası iş gezileri, otel konaklama, uçak biletleri, charter uçak kiralama, transfer ve vize servisi gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir..


A grubu seyahat acentası olarak, yılda ortalama 1500-2000 Türk işadamını yurt dışına taşımaktadır ve halen birçok uluslararası fuar organizasyonlarında paket programlar hazırlayarak hizmetlerine devam etmektedir.

HİZMETLERİMİZ

-Kongre -Konferans -Seminer -Bayii Toplantısı -Ticaret Heyeti Gezileri -Yurt içi ve yurt dışı gezileri -Yurtdışı Fuarlarına katılımcı ve ziyaretçi paket programları

website: www.taflantour.com